Yemek yapmak ev hanımlarının, ve tabi ki annelerin en birincil günlük rutinlerinden biri. Ama bazı kadınlar mutfakta bulunması gereken bu zamanı adeta bir sanata dönüştürüyor, mutfakta geçirilecek zamanı bir terapi, bir sanat gibi görünüyor ve yemekleriyle, hazırladıkları atıştırmalıklarla resmen sanatını konuşturuyor.

Peki bu annelere neler almalı, ne hediye etmeli? Mutfaktan çıkmak istemeyen anneler için en güzelinden hediye seçenekleri aşağıda. Keyifli okumalar!

zamanini mutfakta gecirmekten hoslanan annelere ozel hediyeler 04

Annenizin mutfağına biraz renk katın! Bu mini sufle kalıpları tatlı renkleriyle bile annenizin gönlünü fethetmeye yetecek. Anneler günü hediyesine gitmek için tıklayınız.

zamanini mutfakta gecirmekten hoslanan annelere ozel hediyeler 02

 

Gerek kurabiye gerek bisküvi yapımında anneniz değişikliklerden hoşlanan biriyse bu kalıplar tam ona göre.

zamanini mutfakta gecirmekten hoslanan annelere ozel hediyeler 05

Gerek makarna üstüne, gerekse fırına sürülecek taptaze bir yemeğin üzerine peynir rendelerken annenizin elleri mi acısın? Elbette acımasın! Bu tatlı mı tatlı peynir rendesi hem çok pratik hem de çok şeker.

zamanini mutfakta gecirmekten hoslanan annelere ozel hediyeler 06

Annelerimizin göz kararı tarifleri dünyadaki birçok tariften çok daha iyidir. Ama yeni tarifler denerken 150 gram zeytinyağını, 450 gram şekeri ayarlamak biraz zor olabiliyor. Ona bu mutfak terazisini hediye edin, yepyeni tarifleri yemeye başlayın!

zamanini mutfakta gecirmekten hoslanan annelere ozel hediyeler 03

Bıçak, mutfakta her daim lazım olan eşyalardan. Peki bu lazım olan eşyayı mükemmel bir tasarım eşliğinde annenize hediye etmeye ne dersiniz?

zamanini mutfakta gecirmekten hoslanan annelere ozel hediyeler 07

Özellikle kahvenin yanında en iyi giden şey bildiğiniz gibi çikolata. Son zamanlarda çok moda olan kaşık şeklindeki çikolataları annenizin en güzelinden yapacağına eminiz, sadece kalıbı eksik!

zamanini mutfakta gecirmekten hoslanan annelere ozel hediyeler 09

Anneiz özellikle Vintage esintilerden hoşlanan biriyse yaptığı en güzel kurabiyeleri, kekleri, poğaçaları sıralaması için bu sevimli katlı tabağı ona hediye edebilirsiniz.

zamanini mutfakta gecirmekten hoslanan annelere ozel hediyeler 01

Pastaların, tatlıların üzerine tarçınla, hindistan ceviziyle en güzel şekilleri yapmak annenizin de hakkı. Artık bu kalıplarla işi çok daha kolay olacak.

zamanini mutfakta gecirmekten hoslanan annelere ozel hediyeler 08

Bir kurabiyeden daha tatlı olan şey nedir? Tabi ki böyle şeker bir kurabiyelik! Annenizin yaptığı en güzel kurabiyeleri sıralaması için ona bu kurabiyeliği hediye edebilirsiniz.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here