Birçok kadının hayali sağlıklı, dik ve dolgun göğüslere sahip olmaktır. Yıllarca bu hayali gerçeğe dönüştürmek isteyen birçok kadın estetik operasyonlara tonlarca para dökmüş operasyonlar için gerekli maddi yeterliliği sağlayamayanlar veya ameliyat masasına yatmaktan korkanlar ise çeşitli bitkisel yöntemler, egzersizler ve buna benzer daha birçok yöntemi çözüm olarak denemiştir. Gel gelelim bu süreçte birçok kadın çeşitli sorularla aklındaki problemleri çözmek istemektedir. Mesela bu sorulardan biri spor yapar zayıflarsak göğüsler büyür mü veya küçülür mü?

Fazla Spor Yapıp Zayıflamak Uğruna Göğüslerinizden Olmayın!

Zayıflayarak Göğüs Büyütmek Mümkün Mü (1)

Siz de fark etmişsinizdir. Birçok kadın sporcu kaslı vücutlara zayıf ve fit bir fiziğe sahiptir. Fakat bunun yanında göğüslerine bakarsanız göreceksiniz ki fazla spor yapmaktan ve zayıflığından kaynaklanan göğüs erimesi yaşamıştır. Neredeyse göğüsleri yok denecek kadar düz ve estetik olmayan bir görünüme sahiptir. Her kadın aynaya baktığında, giydiği elbisenin içinde güzel görünmek ve kendini iyi hissetmek ister. Fakat fazla yapılan spor ve spor yapma sürecinde göğüslerinize yeterli ilgiyi göstermemeniz sizde de farklı bir sonuç doğurmayacak sporcu kadınlarla aynı kaderi paylaşacaksınız.

Sporun Dozunu İyi Ayarlayın

Zayıflayarak Göğüs Büyütmek Mümkün Mü (2)

Zayıf olmak, fit olmak sağlıklı güzel bir vücuda sahip olmak elbette oldukça güzel ve birçok kadın gibi sizin de hayalinizdir. Fakat bilindiği üzere her şey kararında güzeldir ve her şeyin fazlası da zarardır. Bu yüzden sporun da sağlıklı olanını yapın, fazla abartmayın ve spor sürecinde göğüs ölçümlerinizi sıklıkla yapın, göğüs bakımları ve masajlarıyla göğüslerinize göstermeniz gereken ilgiyi ihmal etmeyin. Etmeyin ki korktuğunuz başınıza gelmesin!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here